1310nm / 1550nm ឡាស៊ែរអ៊ីនហ្វ្រារ៉េដ

1310nm / 1550nm ឡាស៊ែរអ៊ីនហ្វ្រារ៉េដ

ឡាស៊ែរអ៊ីនហ្វ្រារ៉េដ 1310nm/1550nm ទទួលយក LD ដែលបាននាំចូល ដែលមានលក្ខណៈនៃពន្លឺខ្ពស់ ប្រេកង់ម៉ូឌុលខ្ពស់ និងវិសាលគមសុទ្ធ។វាស័ក្តិសមសម្រាប់ការស្រាវជ្រាវវិទ្យាសាស្ត្រ ថ្នាំ ការទំនាក់ទំនងឡាស៊ែរ ពន្លឺ និងវិស័យផ្សេងៗទៀត។

ប្រភពពន្លឺត្រូវបានគ្រប់គ្រងដោយអេក្រង់ប៉ះ ដែលអាចកំណត់យ៉ាងងាយស្រួលនូវប៉ារ៉ាម៉ែត្រដូចជាថាមពលទិន្នផល ប្រេកង់ និងវដ្តកាតព្វកិច្ច។ក្នុងពេលជាមួយគ្នានេះសម្រាប់ភាពងាយស្រួលនៃការប្រើប្រាស់ប្រភពពន្លឺក៏ផ្តល់នូវចំណុចប្រទាក់ត្រួតពិនិត្យខាងក្រៅផងដែរ។អតិថិជនអាចប្រើច្រកម៉ូឌុល TTL ដើម្បីធ្វើសមកាលកម្មពន្លឺបើក និងក្រៅម៉ោងនៃឡាស៊ែរជាមួយនឹងសញ្ញាបញ្ជាខាងក្រៅ។ប៊ូតុងបិទបើកនៅលើបន្ទះខាងមុខធានាថាមានតែបុគ្គលិកដែលមានការអនុញ្ញាតប៉ុណ្ណោះដែលអាចចូលប្រើប្រភពពន្លឺបាន។

  • ឡាស៊ែរអ៊ីនហ្វ្រារ៉េដ 1550nm-10W

    ឡាស៊ែរអ៊ីនហ្វ្រារ៉េដ 1550nm-10W

    1550nm Laser-W10

    ប្រវែងរលក៖ ១៥៥០ nm

    ថាមពលទិន្នផល: 0 ~ 10W (ប្ដូរតាមបំណងបាន 15W)

    មុំបង្វែរធ្នឹម៖ ~1mrad

    វ៉ុលផ្គត់ផ្គង់: 230 VAC 50 - 60 Hz (ស្រេចចិត្ត 115 VAC)

    វាមានគុណសម្បត្តិនៃទំហំតូច ទម្ងន់ស្រាល ប្រតិបត្តិការដែលអាចទុកចិត្តបាន ការប្រើប្រាស់ថាមពលទាប ប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ និងជីវិតការងារបានយូរ ហើយត្រូវបានគេប្រើយ៉ាងទូលំទូលាយនៅក្នុងឧស្សាហកម្ម ជួររ៉ាដា និងវិស័យផ្សេងៗទៀត។

  • 1310nm / 1550nm អ៊ីនហ្វ្រារ៉េដឡាស៊ែរ-3mW

    1310nm / 1550nm អ៊ីនហ្វ្រារ៉េដឡាស៊ែរ-3mW

    1310nm ឡាស៊ែរ-MW3

    រលក៖ 1310nm/1550nm

    ថាមពលទិន្នផល: 0 ~ 3mW

    ឧបករណ៍ភ្ជាប់អុបទិកៈ SMA905

    វ៉ុលផ្គត់ផ្គង់: 230 VAC 50 - 60 Hz (ស្រេចចិត្ត 115 VAC)

    វាមានគុណសម្បត្តិនៃទំហំតូច ទម្ងន់ស្រាល ប្រតិបត្តិការដែលអាចទុកចិត្តបាន ការប្រើប្រាស់ថាមពលទាប ប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ និងជីវិតការងារបានយូរ ហើយត្រូវបានគេប្រើយ៉ាងទូលំទូលាយនៅក្នុងឧស្សាហកម្ម ជួររ៉ាដា និងវិស័យផ្សេងៗទៀត។

     

  • 1310/1330/1532/1550/1580/1650nm Single Mode Laser

    1310/1330/1532/1550/1580/1650nm Single Mode Laser

    ការបង្ហាញឡាស៊ែរ

    បង្ហាញ

    ការតម្រឹមឡាស៊ែរ

    ការស្កេនជីវគីមី

    Lidar អធិការកិច្ចសម្ភារៈ